Ellen 3v!
Viime viikolla juhlistimme supermyyjättäremme Ellenin kolmatta vuosipäivää. Samalla hurrasimme myös Ellenin edellisenä päivänä tekemää henkilökohtaista myyntiennätystä. Sen verran myyntiennätyksestä sanottakoon, että kuuden tunnin työstä, kun tekee 300€ palkan, niin supermyyjättären titteli on ihan ansaittu.
Ellen kertoi vuosipäiväpuheessaan kuinka paljon hän on oppinut Oceanin aikana ja kuinka moni asia on muuttunut parempaan suuntaan. Esimerkiksi terveysasioista, Ellen kertoi oppineensa hurjan paljon ja voikin paljon paremmin kuin uransa alussa. Töihin on myös aamuisin kiva tulla, eikä työkaveritkaan kuulemma ole yhtään hassumpia. ;)
Vuosipäivänsä kunniaksi Ellen sai kotiinviemisiksi kauniita kukkasia, belgialaista suklaata, luomuviiniä ja kuvataiteilija Ella Hällforsin kuvittaman ihastuttavan seitsenpistepirkko -heijastimen.
Tiimi onnittelee Elleniä ja toivottaa monia kauppakellon kilahduksia tulevaan! <3